Kompanija Heizomat parodoje Interforst 2014 vykusioje Miuncheno parodų centre liepos 16-20 dienomis, pristatė savo gaminamų medienos smulkintuvų naujoves ir naujus bei atnaujintus modelius.

Didžiausias dėmesys buvo skirtas didžiausiems smulkintuvams tai HM 14-800KL su atnaujintu Euro 6 MB Arocs sunkvežimiu ant kurio bazes sumontuotas smulkintuvas sukamas tiesiai nuo variklio alkūninio veleno.

Kitas to pačio modelio smulintuvas pristatytas pavadinimu HM 14-800 KML tai didžiausio modelio smulkintuvas sukompektuotas kartu su dyzeliniu 300 kW varikliu ir dviaše važiuokle ir Palfinger hidromanipuliatoriumi.

Pristatytas ir mažesnis naujas modelis HM 8-400K. Tai patobulintas HM 8-400 modelis pritaikytas darbui su hidromanipuliatoriumi. Jis nuo savo pirmatako skiriasi atviru ir žymiai didesniu įtraukimo būgnu, nuotoliniu būdu valdomu išmetimo vamzdžiu, hidrauliniu padavimo stalo atlenkimu, diržine smulkinimo būgno pavara.

Dviejuose didžiausiuose modeliuose HM 10-500K ir HM 14-800K pasiūlyta naujovių padidinančių darbo našumą. Viena iš jų tai papildomas sietas atidengiantis daugiau kapojimo būgno, gamintojo teigimu tai padidina našumą iki 15%. Kita naujiena iš atskirų sekcijų sudarytas priešpeilis. Jis keičiamas iš įtraukimo angos pusės. Tai pagreitina pakeitimo procesa ir jį atpigina, nes keičiama tik sudilusi dalis, o ne visas priešpeilis